magazín pro pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

Video

  0

Vydejte se do Vratislavic kde se vaří Argus 11 Premium pro maloobchodní řetězec Lidl. O výrobním procesu piva Argus 11 vypráví pan Petr Hostaš, vedoucí výroby a hlavní sládek pivovaru Vratislavice nad Nisou, který vaří pivo taky pod svou značkou Konrad

  0

Pro návštěvníky Usedlosti Ladronka vaří v kontejnerovém pivovaru od společnosti Smart Brewery svrchně kvašené světlé SUMMER ALE

  0

Starostka městské části Praha 3 Vladislava Hujová vás zve na sedmý ročník festivalu Žižkovské pivobraní 2018. Akce se uskuteční v pátek 1. června a v sobotu 2. června v parku na Parukářce.

  0

Smíchov, ten stál vždycky na straně svých lidí. Stejně jako ten smíchovskej pivovar, co jim před více než 150 lety uvařil ryze českou desítku.

  0

Podpořte s námi hospodské, kteří navzdory všem pokušením dělají svou práci poctivě a rádi. Dejte si u nich pivo a vzkažte spolu s námi: NE, dobré české hospody se nevzdáme.

  0

Největší pivní festival v Evropě. Festival je organizován a je ve vlastnictví pivovaru PURMISTR. Příští ročník se uskuteční 21. - 22.2018

  0

Již potřetí se v Plzni uskutečnil běh pro opravdové sportovce – Pivní Běh 2017. Pivní běh letos poprvé také v Praze! Trasa cca 6 km, po cestě 5 malých piv. Pojďte do toho - můžete běžet v týmu nebo samostatně. Sobota 7.

  0

Šlapací výčep kološkopek je zajímavou pivní atrakcí, která sa letos začala objevovat v ulicích Brna.

  0

V televizi bude na stanicích skupiny Prima, ČT a Atmedia k vidění 20s spot, který připravil Staropramen na podporu svého polotmavého piva Granát Speciál 13, který putuje do vybraných šesti set hospod v Česku a sto podniků na Slovensku.

  0

V polovině února byla uvedena nová produktová novinka pivovaru Krušovice - za studena chmelený ležák.

Stránky