Slavnosti Pivovaru Uherský Brod 2018

Čas a místo konání akce
04.08.2018
areál pivovaru
Neradice
Uherský Brod
Slavnosti Pivovaru Uherský Brod 2018

Tradiční Slavnosti Pivovaru Uherský Brod, které se uskuteční v sobotu 4. srpna, budou i v letošním roce ve velkém stylu. Hudební program se bude odehrávat na pódiích, kde se vystřídají kapely různých hudebních žánrů. Chybět nebude samozřejmě kvalitní uherskobrodské pivo, které si jistě vychutnají nejenom místní patrioti a možnost prohlídky pivovaru.

Návštěvníci se mohou těšit na dvě pódia a novinku v podobě projektu Live Jukebox. Hlavní pódium bude hostit taková hudební tělesa, jako jsou Horkýže Slíže, Wohnout, Harlej, Th!s, Street 69 a Pokáč. „Hudební program bude stát skutečně za to a my jsme rádi, že můžeme návštěvníkům představit tak kvalitní kapely. Živo bude určitě i na druhém pódiu, kde se představí LOFOŠI. Novinkou pro letošní slavnosti je projekt Live Jukebox. Akce ale nebude jen o hudbě, ale samozřejmě také o pivu, a proto se na slavnostech budou čepovat všechna uherskobrodská piva, která budou k dostání i v nefiltrovaných variantách, celkem 10 různých druhů piv!“ popsal Tibor Nechala, obchodní ředitel Pivovaru Uherský Brod.

 Během slavností bude možná také prohlídka pivovaru.

Vstup na horní nádvoří, kde bude umístěno vedlejší pódium je zdarma. Vstupenky do celého areálu stojí 190 korun v předprodeji a 240 korun na místě a já věřím, že si to všichni návštěvníci náležitě užijí,“ doplnil Tibor Nechala. Brány pivovaru se pro návštěvníky otevřou v 15:00.

 

orientační harmonogram (časy jsou přibližné)

 

16:00 Pokáč

17:15 Horkýže Slíže

19:00 Wohnout

20:00 Th!s

21:30 Harlej

23:30 Street69

Související články: 
Více informací