Septemberfest 2017 - Pivní revoluce!

Čas a místo konání akce
29.09.2017
Žluté lázně
3 Podolské nábřeží
Septemberfest 2017 - Pivní revoluce!

Pivní revoluce ukončí září v Žlutých lázních! České minipivovary předvedou to nejlepší ze své nabídky!

Beer revoltuion by the end of September at Žluté lázně ... Czech microbreweries showing off the best beers they have on offer!

Seznam pivovarů / list of breweries:

Pivovar Krušnohor www.krusnohor.eu/
Rodinný pivovar pocházející z Tisové se zaměřuje na výrobu nefiltrovaných, nepasterovaných piv s výraznější hořkostí a na klasické české ležáky.

Pivovar Prachatice www.pivovarprachatice.cz/
Prachatický pivovar vyrábí svůj mok z vody z místních pramenů. Specializuje se na pivo plzeňského typu i na piva různých světových stylů. Pro pivovar je charakteristický důraz na hořkost. Roční výstav pivovaru se pohybuje mezi 650 a 800 hektolitry.

Pivovar Raven www.pivovar-raven.cz/
Pivovar z Bolevce je "malé velké pivo". Svojí kvalitou se dostal mezi naprostou špičku v ČR, čímž byl oceněn i magazínem Forbes. Pivovar měsíčně vyrobí kolem 16 000 litrů převážně svrchně kvašeného piva.

Pivovar Hangár www.facebook.com/pivovarHANGAR/
Hangár vznikl ze spolku přátel, kteří si v roce 2012 založili "pivní kroužek", jehož cílem bylo vařit pivo pro vlastní spotřebu. Na Septemberfest přichází s prezentací Pilota, Akrobata a kapitána Nelsona!

Zemský pivovar www.zemskypivovar.cz/
Zemský řemeslný prémiový pivovar byl založen z touhy a vášně dostat na trh kvalitní pivo, vařené tradičními metodami, které nejsou dnes efektivní. Každé Zemské pivo má svého vlastního sládka, který svojí prací odkazuje na dodržování čistoty výroby piva podle starých, tradičních zákonů.

Žatecký pivovar www.zateckypivovar.cz
Pivovar se dnes řadí mezi malé průmyslové pivovary. Pokračuje v tradici výroby českého piva typu světlého ležáku, stejně jako se tato technologie využívala od druhé poloviny 19. století. Pivo není před stáčením dosycováno a využívají se pouze 3 základní suroviny: voda, slad, chmel.

Sokolovský pivovar Permon www.pivopermon.cz
Pivovar Permon ze Sokolova má denní výstav 1500l. Navazuje na tradici pivovarnictví na Sokolovsku. Sokolovské pivo je přírodně řádně kvašené nepasterované živé pivo bez přísad. V sortimientu má i zahraniční pivní speciály.

a další ...

Vstupné 50kč / entrance fee: 50czk.

Více informací