Kampus Fest 2023 - studentský festival pivovarnictví

Čas a místo konání akce
26.09.2023
Kampus Dejvice
Technická
Kampus Fest 2023 - studentský festival pivovarnictví

Kampus Fest 2023 – studentský festival pivovarnictví opět zahájí akademický rok v dejvickém kampusu. Venkovní festival, který se uskuteční v úterý 26. 9. od 15 h do 22 h v ulici Technická, nabídne 16 různých minipivovarů, včetně univerzitního z VŠCHT Praha, z hudebních vystoupení například umělci Hellwanna a Mutanti hledaj východisko, představení a doprovodné aktivity od studentských spolků působících v dejvickém kampusu. Můžete se také těšit na možnost prohlídky pivovaru VŠCHT Praha nebo přijít fandit na přetahovanou lanem jako součást souboje fakult Šípkova poháru.

MINIPIVOVARY:
Univerzitní pivovar VŠCHT Praha (Praha 6); Suchdolský Jeník (ČZU, Praha 6); Prokopák (Praha 5), Trilobit (Praha 8); Bad Flash (Praha 8); Muflon (Praha-Kunratice); Parovar (Rudná); Máša (Řevnicov); Beer Factory (Plzeň); Raven (Plzeň); Klenot (Hradec Králové); Ovipistán (Ledce); Podlesí (Příbram); Pivovarský dvůr Zvíkov (Zvíkov); Zlatá kráva (Nepomuk)
STUDENTSKÉ SPOLKY na VŠCHT a ČVUT:
Ballingovi domácí vařiči, Divadlo (v)Ochotných Chemiků, Engineers Prague, Prague Speakers Toastmasters, ESN, IAESTE a další
Hudební program (Vektor stage):
15:00 DJs Bíťák Aleš a Folkáč Johan
20:00 Hellwana
21:00 Mutanti hledaj východisko
15:00-17:00 Exkurze do školního pivovaru VŠCHT Praha
zdarma, kyvadlově, bez přihlášení
kde: vrátnice předního vchodu do budovy A VŠCHT Praha
17:00 Přetahování lanem // Šípkův pohár - souboj fakult VŠCHT
Jídlo přichystá Kaiser Franz, na něco na zahřátí, nealko a koktejly se můžete těšit ve Vektor baru.
Celý festival se koná pod záštitou Univerzitního pivovaru VŠCHT Praha, jeho výzkumníků a studentů.
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6.
Akce Kampusu Dejvice ve Vektoru, ve spolupráci s: Národní technická knihovna (NTK), Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT), České vysoké učení technické v Praze (ČVUT), Ústav organické chemie a biochemie AV ČR (ÚOCHB), Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy (KTF UK) a MČ Praha 6.
Pořádají 4Students & Kampus Dejvice & Studentská unie ČVUT & iZun.

Více informací