magazín pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

Zabíjačkové hody 2022 - pivovar Dobruška

Čas a místo konání akce
22.01.2022
v areálu pivovaru
Křovická
Dobruška
Zabíjačkové hody 2022 - pivovar Dobruška

Tradiční Zabíjačkové hody - Škvarky, jitrnice, jelita, ovar, prdelačka, prejty, nebo vepřová kolena s karamelizovanou cibulkou a spousta dalších dobrot... a na zapití bude připravený již tradiční speciál 12% ChmelOvárek!
Vy si můžete jen vybrat, jak a kde si zabíjačkové dobroty  užijete:
1/ Klasické Zabíjačkové hody v naší sklepní pivovarské restauraci - s obsluhou, posezením, čepovaným pivem a vším co k tomu patří! Rezervace  jsou ještě možné na čísle  737 130 963
2/ Zabíjačkové okénko  - Vámi předem objednané jídlo s radostí zabalíme  a v sobotu ve Vámi vybraný čas si ho jen vyzvednete a vezmete domů na sobotní oběd!  Jídlo můžete objednávat do čtvrtka na https://bit.ly/Zabijackove_okenko
3/ Prodejní stánek  se zabíjačkovými výrobky (jitrnice, jelita, tláča, prdelačka, škvarky...) - klasika. Naproti výdejnímu okénku bude stánek se zabíjačkovými výrobky, které bude možné na místě zakoupit. 
Tak či tak, či tak... Jak jen budete chtít, můžete to nakombinovat, skočit si na oběd do restaurace , nechat si zabalit jídlo s sebou  a u stánku ještě přikoupit nějakou tu klasiku v podobě jitrnic! My se na Vás budeme těšit na všech stanovištích! 

Zúčastněné pivovary
Více informací