magazín pro náruživé příznivce pivního moku a pivní kultury

Salón Piva Praha 2017 - craft beer festival

Čas a místo konání akce
16.03.2017 to 18.03.2017
Výstaviště
Výstaviště
Praha
Salón Piva Praha 2017 - craft beer festival

SALÓN PIVA je prezentace domácích a světových craft pivovarů formou placené ochutnávky z degustačních skleniček. Cílem Salónu Piva je prezentovat tradičně vařené pivo jako nápoj, který má svůj příběh, hodnotu a výjimečnost a také poukázat na jeho specifika a různé druhy. Zároveň naučit návštevníky Salónu Piva porozumět způsobu podávání a konzumace piva, jeho kombinacím s různými druhy jídel apod. Zkrátka povýšit hodnotu tradičně vařeného piva na úroveň, jakou si zaslouží. V roce 2017 Salón Piva překročí poprvé hranice Slovenska a zamíří do Prahy. Tímto krokem chceme přiblížit různorodou „craftovou“ pivní scénu nejenom jejím obyvatelům, ale i jejím návštěvníkům a turistům z celého světa. Vychutnat si tu výjimečnou atmosféru v nádherné historické budově Průmyslového paláce v Praze. Věříme, že Salón Piva se stane každoroční tradicí a oslavou poctivého řemeslného piva i v Praze, ve městě, které si to zaslouží. Degustační vzorky jsou o objemu 1 nebo 2 dcl piva.
Salón bude zahájen ve čtvrtek 16. března 2017 v 15:00 a až do soboty, 18. března, budou moci návštěvníci ochutnávat craft beer vždy od 15:00 do půlnoci.
Vstupné na 1 den: 150 Kč
Vstupné na 2 dny: 250 Kč
Vstupné na 3 dny: 350 Kč

V ceně vstupenky je jedna degustační sklenička, kterou návštěvníci obdrží při vstupu na festival. Prosíme návštěvníky vícedenních vstupenek, aby si na další den/ dny vzali tuto skleničku s sebou!

Mimo prodeje vstupenek je SALÓN PIVA kompletně realizovaný prostřednictvím bezhotovostního platebního systému HELLOPAY®. Všechny platby na festivalu je možné realizovat pouze prostřednictvím bezkontaktní HELLOPAY® festivalové karty. HELLOPAY® festivalovou kartu je možné si vyzvednout pouze na určených místech tzv. TOP UP Pointech v areálu festivalu. Na stejných servisních místech je možné si kdykoliv v průběhu festivalu na HELLOPAY® festivalovou kartu vložit finanční prostředky pouze hotově. A taktéž si vyzvednout zůstatek! HELLOPAY® je díky bezkontaktní platební technologii extrémně rychlý, přehledný a bezpečný!

Zabezpečte si prosím dostatek hotovosti. Bankovní platební karty nepřijímáme!

PI S ROZUMEM - BEZPEČNÝ NÁVRAT DOMŮ

Užívej si piva a neboj se o odvoz. Svez se domů zdarma s Taxify. Máme pro tebe slevu 200 Kč na první jízdu s Taxify. Promo kód SALONPIVA200.

V celém Salonu Piva platí přísný zákaz podávání alkoholu osobám mladším 18 let a těhotným ženám!

Více informací