Pivovarský klub - 6 točených piv a minimálně dalších 250 v láhvích

Pivovarský klub je zavedeným podnikem hned vedle autobusové nádraží a stanice metra Florenc. Na čepu standardně nabízí 6 točených piv, kterých nabídka se neustále obměňuje. Klub byl otevřen v roce 2005 a za období do roku 2017 se na čepu objevilo víc než 900 druhů piv. Kromě toho nabízí ke konzumaci minimálně 250 druhů piv v láhvích, kde se specializuje především na piva z českých pivovarů.

Pivovarský klub nabízí taky možnost stát se členem klubu. Roční poplatek za členství činí 1 000 Kč. Člen klubu obdrží členskou kartu, která držiteli poskytuje slevu ve výši 10% z celkové hodnoty nákupů a poskytnutých služeb v Pivovarském klubu. Dále přednostně pro členy jsou organizované klubové akce, které mohou zahrnovat mimořádné a časově omezené nabídky a slevy. V podniku probíhají taky prezentace a řízené degustace piv a přednášky. Tematické degustace probíhají každou druhou neděli (v sudé týdny) od 15 do 17 hod. Při těchto akcích se otevírá taky poradna pro homebrewery pod vedením P. Karla Nečady.

Nabídku točených piv naleznete na stránkách klubu, kde je seznam pravidelně aktualizován. Před návštěvou doporučujeme rezervaci. Večer je podnik často plně rezervován.  

Více informací

Lokalizace na mapě