Pivovar Zlatá kráva v Nepomuku otevírá PIVNÍ HOTEL

Nový Pivní hotel vznikl pod křídly již zaběhlého pivovaru Zlatá kráva v Nepomuku. Hotel měl být otevřen již nyní, ale kvůli opatřením se otevření odsouvá až na únor 2021. Pivní hotel Vám nabídne více než čekáte od klasického hotelu. Pivní hotel je první svého druhu v České republice – a čím je jedinečný?

Jedná se o unikátní koncept ubytování se zážitkem přímo v pivovaru, který Vás nepřestane bavit a umožní Vám zažít něco úplně nového a jedinečného. Designové pokoje s pípou přímo na pokoji jsou pojmenované po pivech z farmářského pivovaru Zlatá kráva. Každý pokoj má svoji nezapomenutelnou atmosféru a příběh. 

Například dvoupokojový apartmán 11 | Plnotučná je pojmenovaný po nejprodávanějším pivu pivovaru a disponuje vanou, sprchovým koutem a v neposlední řadě balkonem, ze kterého si můžete vychutnat dechberoucí výhled na západ slunce. Výjimečný je i hexagonální tvar pokoje, který se nachází v prostoru tehdejší varny. Pivní atmosféru v koupelně navozují lahvově zelené obklady obohacené o měděné doplňky. Pokoj je vybaven kontinentální postelí, pohovkou, kterou lze využít jako přistýlku, originálním industriálním nábytkem, televizí a především unikátním konceptem výčepu přímo na pokoji, 

Ve wellness zóně je pro Vás připravena vířivka, parní sauna, finská sauna, Kneippovy lázně, zážitková sprcha, solná stěna a relaxační místnost. Na své si přijde opravdu každý. 

Hotel nabízí i relax v originálních pivních lázních - každá vana je opatřena jak jinak než soukromým výčepem! Pivo si tak vychutnáte opravdu všemi smysly.

Pivní hotel je nejen odměnou pro věrné fanoušky pivovaru, ale i pro ty, co chtějí zrelaxovat, objevovat, ochutnat pivní speciály či vyzrálé hovězí maso z vlastní farmy, nebo třeba zabavit své ratolesti na dětském hřišti.
Pivní hotel otevírá v únoru 2021, nicméně již nyní můžete obdarovat sebe nebo své blízké poukazy na ubytování nebo do pivních lázní, které pohodlně nakoupíte na voucherovém portálu https://nasevouchery.cz/. Více informací o hotelu naleznete na https://www.pivnihotel.cz/.