Pivní slavnosti ve Velkém Březně, Brně a Krušovicích se letos neuskuteční

Společnost Heineken Česká republika oznamuje přeložení akcí pro veřejnost organizovaných v pivovarech na příští rok. Hlavním důvodem pro toto rozhodnutí je současná situace kolem covidu-19 a starost o bezpečnost návštěvníků akcí.

Pivní slavnosti Den otevřených dveří v pivovaru Velké Březno, konající se 28. 8., Den Starobrna, 5. 9. a Slavnosti piva Krušovice, 12. 9., symbolicky ukončovaly hlavní pivovarskou sezonu. Koncerty populárních českých kapel, dobrá zábava a skvělé pivo i jídlo si oblíbily tisíce návštěvníků. Kvůli vysokému počtu návštěvníků a současné epidemiologické situaci se společnost Heineken ČR rozhodla přeložit veškeré výše zmíněné akce v pivovarech na rok 2021. Své rozhodnutí společnost zdůvodnila starostí o bezpečnost návštěvníků.

Jednotlivé pivovary coby pořadatelé akce proto všem svým příznivcům vzkazují: „Uvidíme se všichni příští rok. Pivní slavnosti pro vás pečlivě nachystáme a užijeme si je všichni společně, v dobré náladě, ve zdraví, a hlavně bez rizika. Dej Bůh štěstí