Za vstupné 400,- Kč obdržíte originální sklenici, volňásky na pivo, mapku a vstup na večerní program do místního pivovaru. Celkem 10 stanovišť pivovarů z různých končin bude rozmístěno po naší obci a vy máte čas od 13 do 19 hod. navštívit je všechny a využít získané volňásky na pivo (platné pouze do 19 hod.). Vstupné možno zakoupit u stánku Poddžbánského pivovaru, u sokolovny a na stanovišti v ulici B. Němcové (akce je limitována max. 300 účastníky).
Občerstvení bude zajištěno v Poddžbánském pivovaru, v pojízdné palačinkárně a u některých stanovišť.
Pro děti bude zajištěn jednoduchý doplňkový program formou plnění jednoduchých úkolů na všech stanovištích. Odměna je jistá.
Večerní program v pivovaru bude s hudbou. Hlavní nabídku piva i jídla zajistí pivovar a v průběhu sklízení stanovišť budou převáženy vzorky piv do pivovaru, kde bude možné si je zakoupit.